Zbiór najnowszych informacji, czyli aktualności

<!–:pl–>UEFA, kolacja u Platiniego<!–:–>

W czwartek, 7 czerwca, grupa Fresh zagrała podczas kolacji zorganizowanej przez UEFA. Poniżej notka prasowa z wydarzenia.

Ok. 400 osób przybyło do Zamku Królewskiego w Warszawie na kolację, która tradycyjnie poprzedza piłkarskie mistrzostwa Europy. Gospodarzem uroczystego spotkania był prezydent UEFA Michel Platini.

– Taka kolacja to już tradycja przy okazji mistrzowskich turniejów piłkarskich. Podobne wydarzenie będzie miało miejsce na zakończenie – poinformował prezes PZPN Grzegorz Lato, który przybył na miejsce z półgodzinnym wyprzedzeniem jako pierwszy.

Jak podkreślił, na dzień przed pierwszym meczem Polaków z Grekami na Stadionie Narodowym nie odczuwa stresu. – Ja już nie gram, więc nie mam powodu do zdenerwowania, choć szczerze mówiąc, casino australia online wolałbym być jutro na boisku niż siedzieć na trybunach.

Wśród gości zaproszonych przez Platiniego znaleźli się przede wszystkim przedstawiciele UEFA oraz prezydenci wszystkich miast gospodarzy. Polski rząd reprezentowała minister sportu Joanna Mucha, a świat muzyki członkowie zespołu Budka Suflera.

– Ta kolacja to czas zabawy, ale jestem pewien, że głównym, a może nawet jedynym tematem rozmów będą mistrzostwa Europy – podkreślił dyrektor operacyjny UEFA Martin Kallen.

– Dziś wszyscy są przyjaciółmi, ale od jutra każdy będzie miał swoje interesy – dodał ambasador Euro 2012 Zbigniew Boniek.

W gronie przybyłych na kolację, podczas której na stołach dominowały dania kuchni międzynarodowej, był także Jerzy Dudek. – Nie sądzę, aby podopieczni trenera Franciszka Smudy tak się denerwowali przed meczem z Grekami, by mieli problem z zaśnięciem. To w większości doświadczeni już zawodnicy – powiedział były bramkarz reprezentacji Polski.


Powrót do aktualności
Jeżeli jesteś zainteresowany występami grupy Fresh, masz uwagi co do strony, bądź chcesz o coś zapytać - przejdź do działu kontakt.
Jeśli jeszcze nie dałeś sie przekonać, zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz tam m.in. informacje o formach występów grupy, czy osiągnięciach graczy.