Zbiór najnowszych informacji, czyli aktualności

Michał Rycaj 3 na Otwartych Mistrzostwach Świata!

9 sierpnia, jak co roku, w Czechach, odbyły się otwarte Mistrzostwa Świata Super Ball – największy turniej freestyle football na świecie (przyjechało ponad 200 zawodników z różnych zakątków świata). Podczas zawodów, Michał musiał zmierzyć się z wieloma graczami, aby ostatecznie dostać się do finałowej szesnastki. W tej rundzie najpierw wygrał pojedynek z Erlendem (Wicemistrzem Norwegii), następnie pokonał Szymona Skalskiego (zwycięzcę Światowego Finału Red Bull Street Style 2013), aby w półfinale zmierzyć się z Pedrinho – po wyrównanym pojedynku sędziowie uznali wyższość Brazylijczyka, jednak werdykt do dzisiaj jest sprawą dyskusyjną.W walce o trzecie miejsce pokonał Pawła Skórę – jednego z najbardziej utytułowanych graczy na świecie. Tym samym zapewnił sobie udział w również prestiżowym turnieju – Światowych Finałach Red Bull Street Style w Brazylii. Gratulujemy!