O naszej grupie
W skład teamu Fresh wchodzą - Michał Rycaj oraz Łukasz Chwieduk. Obaj zawodnicy odznaczają się indywidualnie na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Grupa powstała spontanicznie - obaj zawodnicy, wielokrotnie spotykając się na różnych turniejach postanowili, że razem spróbują swoich sił w czasie Otwartych Mistrzostw Świata w Pradze, 2011r. Wtedy to rozegrane zostały po raz pierwszy zawody Double Routine - pokazy par freestyle football. Łukasz i Michał wystartowali w tych zawodach bez nastawienia na jakikolwiek sukces - w dniu mistrzostw zdecydowali, że wystąpią razem. Swój występ eliminacyjny ułożyli na 2 godziny przed turniejem! Ku zaskoczeniu wszystkich ukończyli fazę eliminacyjną plasując się na ... 2 miejscu, pokonując przy tym pary występujące razem od kilku lat!Niestety, Michał i Łukasz nie mogli wystartować w finale ze względu na kontuzję tego pierwszego.

Łukasz "Luki" Chwieduk

Łukasz Luki Chwieduk

Urodzony 31 sierpnia 1993 roku w Miastku. Obecnie mieszka w Kępicach. Uczeń II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku (klasa maturalna). Członek Polskiej Federacji Freestyle Football. Honorowy Ambasador miasta Kępice. Freestylem zainteresował się 5 lat temu, gdy zobaczył pierwsze filmiki instruktażowe Psony i Lebiody (uważanych za "ojców" tego sportu w Polsce). Zrewolucjonizował styl "upper" całkowicie zmieniając jego charakter - zamiast prostych, podstawowych kombinacji zaczął wykonywać szybkie oraz trudne triki . Nietrudno jest dzisiaj dostrzec wpływ jego stylu na grę innych zawodników. Aktualny Mistrz Europy, zwycięzca ogólnopolskiego turnieju Red Bull Street Style w Warszawie.

Michał "Michryc" Rycaj

Michał Michryc Rycaj

Urodzony 25 lipca 1990 roku w Zamościu. Mieszka w Jarosławcu koło Zamościa. Studiuje Turystykę i Rekreację w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Członek Polskiej Federacji Freestyle Football. Freestyle footballem zainteresował się 6 lat temu, po obejrzeniu filmiku Psony i Lebiody (uważanych za "ojców" polskiego freestyle footballu). Stał się graczem rozpoznawalnym tworząc swój własny, niepowtarzalny styl. Dzięki swojej zdolności kreatywnego myślenia rozpoczął erę tworzenia nowych, niemożliwych wcześniej do wykonania kombinacji. Brązowy medalista pierwszego cyklu Mistrzostw Świata, zwycięzca ogólnopolskiego turnieju UEFA Grassroots w Warszawie.


Grupa Fresh miała już okazję wystąpić przed większą publicznością, między innymi:

  1. Podczas festiwalu Eid al-Fitr, na którym obecny był m.in. Minister Sportu Malezji
  2. Podczas Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, Warszawa
  3. Po konferencji prasowej poprzedzającej WFFC Kuala Lumpur
  4. Na konferencji prasowej firmy Canon na stadionie Pepsi Arena, Warszawa
Jeżeli jesteś zainteresowany występami grupy Fresh, masz uwagi co do strony, bądź chcesz o coś zapytać - przejdź do działu kontakt.
Jeśli jeszcze nie dałeś sie przekonać, zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz tam m.in. informacje o formach występów grupy, czy osiągnięciach graczy.