O naszej grupie
W skład teamu Fresh wchodzą - Michał Rycaj oraz Łukasz Chwieduk. Obaj zawodnicy odznaczają się indywidualnie na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Grupa powstała spontanicznie - obaj zawodnicy, wielokrotnie spotykając się na różnych turniejach postanowili, że razem spróbują swoich sił w czasie Otwartych Mistrzostw Świata w Pradze, 2011r. Wtedy to rozegrane zostały po raz pierwszy zawody Double Routine - pokazy par freestyle football. Łukasz i Michał wystartowali w tych zawodach bez nastawienia na jakikolwiek sukces - w dniu mistrzostw zdecydowali, że wystąpią razem. Swój występ eliminacyjny ułożyli na 2 godziny przed turniejem! Ku zaskoczeniu wszystkich ukończyli fazę eliminacyjną plasując się na ... 2 miejscu, pokonując przy tym pary występujące razem od kilku lat!Niestety, Michał i Łukasz nie mogli wystartować w finale ze względu na kontuzję tego pierwszego.

Łukasz ‘Luki’ Chwieduk

Łukasz Luki Chwieduk

Urodzony 31.08.1993 r. w Miastku Honorowy Ambasador miasta Kępice Członek Polskiej Federacji Freestyle Football Student AWFiS im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku Trenuje Freestyle Football od września 2006 roku Zrewolucjonizował styl "upper" całkowicie zmieniając jego charakter - zamiast prostych, podstawowych kombinacji zaczął wykonywać szybkie oraz trudne triki . Nietrudno jest dzisiaj dostrzec wpływ jego stylu na grę innych zawodników.

Michał ‘Michryc’ Rycaj

Michał Michryc Rycaj

Urodzony 25.07.1990 r. w Zamościu Student PWSZ im. Szymona Szymonowica w Zamościu Członek Polskiej Federacji Freestyle Football Trenuje Freestyle Football od 2005 roku Stał się graczem rozpoznawalnym tworząc swój własny, niepowtarzalny styl. Dzięki swojej zdolności kreatywnego myślenia rozpoczął erę tworzenia nowych, niemożliwych wcześniej do wykonania kombinacji.


Grupa Fresh miała już okazję wystąpić przed większą publicznością, między innymi:

  1. Podczas festiwalu Eid al-Fitr, na którym obecny był m.in. Minister Sportu Malezji
  2. Podczas Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, Warszawa
  3. Po konferencji prasowej poprzedzającej WFFC Kuala Lumpur
  4. Na konferencji prasowej firmy Canon na stadionie Pepsi Arena, Warszawa
'
Jeżeli jesteś zainteresowany występami grupy Fresh, masz uwagi co do strony, bądź chcesz o coś zapytać - przejdź do działu kontakt.
Jeśli jeszcze nie dałeś sie przekonać, zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz tam m.in. informacje o formach występów grupy, czy osiągnięciach graczy.

срочный займ на карту